ODNOWA-ZDROWIA
 
Joanna Marcisz

                         Dietetyka, Refleksologia.

 

 

 

O mnie

Główna

 
     Jestem absolwentką Akademii Dietetyki.  Żywieniem i dietetyką interesuję się od wielu lat.
Na co dzień prowadzę w Raciborzu Gabinet ODNOWA-ZDROWIA, gdzie zajmuję się między innymi poradnictwem żywieniowym. 
     Interesuje mnie tematyka dalekiego wschodu, szczególnie Indii i Chin, dlatego też  w tradycyjny model posiłków staram się włączać akcenty wschodnie, oczywiście mając na uwadze zasady prawidłowego i zdrowego żywienia. Kuchnie Dalekiego Wschodu zaskakują swoją różnorodnością w użyciu np. warzyw, owoców, ziół czy przypraw.
W zagonionej codzienności zapominamy, że i w naszej polskiej kulturze był czas na takie  różnorodne wykorzystanie darów natury dla naszego zdrowia.
Próbowanie i wprowadzanie ewentualnych zmian do naszego jadłospisu, zależy tylko od naszych chęci, potrzeb czy ciekawości sprawdzenia ”czegoś innego”.
     W codziennym życiu lubię gotować i próbować nowe smaki. Zaskakujące jest to, jak smak pozornie tych samych potraw zmienia się w zależności od sposobu przyrządzenia, przyprawienia, sposobu gotowania czy wreszcie serwowania. Kuchnię uważam za bardzo ważną przestrzeń swojego domu, lubię w niej przebywać i przyjmować przyjaciół i znajomych, bo kuchnia to miejsce ciepła i bezpieczeństwa.
     Moja praca jest dla mnie wyzwaniem, dlatego zainteresowania Orientem nie zawężają się tylko do dietetyki. W swoim gabinecie przeprowadzam również zabiegi refleksologii, różnych form masażu, np. bańkami chiński, proponuję również zabiegi modelowania sylwetki oraz świecowanie uszu.
     Prowadzę konsultacje indywidualne i mogę pomóc wprowadzić w Państwa życie zdrowe zasady odżywiania.
     Układane przeze mnie diety są indywidualnie dopasowane do potrzeb i wymagań każdego Pacjenta, również do jego stanu fizjologicznego, wieku, płci, aktywności fizycznej oraz chorób towarzyszących. Rozpisując indywidualne plany żywieniowe kieruję się zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, które stanowią odpowiednik  polskich norm żywienia. Podczas kuracji dietetycznej nie uwzględniam żadnych suplementów i wspomagaczy diety.
    
Wyznaję zasadę, że lepiej smacznie i zdrowo zapobiegać niż leczyć.

                                                                                            Zapraszam na wizytę,

                                                                                                                               Joanna Marcisz
 

O mnie

   - Certyfikaty

 

Dietetyka
 

Refleksologia
 

Modelowanie
   sylwetki
 

Masaże
 

Świecowanie
  
uszu

 

Konchowanie
   uszu

 

Energoterapia
   Reiki

 

Zabiegi
wspomagające
odchudzanie

 

Cennik

Galeria

Kontakt