ODNOWA-ZDROWIA
 
Joanna Marcisz

                         Dietetyka, Refleksologia.

 

 

 

Modelowanie sylwetki bandażami AROSHA

Główna

 
NOWATORSKI PROGRAM STOSOWANIA BANDAŻY AROSHA
DO MODELOWANIA SYLWETKI I WSPOMAGANIA PROCESU ODCHUDZANIA

     Profesjonalne zabiegi Arosha i kremy do pielęgnacji ciała, są bogate w składniki odżywcze
i dlatego skutecznie redukują niedoskonałości skóry - pomagają w takich problemach jak: cellulit obrzękowy czy włóknisty, utrata jędrności i elastyczności, rozstępy, brak napięcia skóry, zastoje wodne, a także suchość i szorstkość skóry. W bandażach Arosha nie stosujemy ucisku, dlatego zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi. Dzięki bogatej linii zabiegowej, oferującej produkty na różne niedoskonałości skóry, specjalne bandaże możemy aplikować na: brzuch, nogi i pośladki, biust lub ramiona.

     Zabieg Ekspresowego Programu Wyszczuplania składa się z trzech części.

     Pierwszą jest szczotkowanie (na sucho) ciała specjalną szczotką do brushingu. Ta część zabiegu ma na celu złuszczenie zrogowaciałych komórek oraz pobudzenie mikro krążenia w skórze.
Drugi krok to aplikacji delikatnych bawełnianych bandaży, które nasączone są wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Rodzaj bandaży dobierany jest indywidualnie w zależności od występującego problemu skóry.
Na koniec w skórę wmasowany jest profesjonalny krem ujędrniający lub redukujący cellulit.


     Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

Wykonanie serii 8 zabiegów pozwala na modelowanie sylwetki, ale już jeden zabieg wpływa na doskonałe nawilżenie i ujędrnienie skóry. Utrata ok 3 centymetrów w obwodzie ciała, redukcja cellulitu wyraźna poprawa kondycji skóry, to sprawdzone rezultaty Programów Ekspresowego Odchudzania Arosha.

     Zabiegi wykonuje się 2 - 3 razy w tygodniu.

     Dla uzyskania pożądanych efektów zadaniem domowym klienta jest stosowanie jednego z dwóch kremów po zabiegowych: ujędrniającego lub redukującego cellulit oraz wykonywanie codziennie przynajmniej 2 minutowego masażu szczotką do brushingu.
W gabinecie Odnowy zdrowia oferuje również kuracje łączone. Są to zabiegi, które pozwalają w krótszym czasie uzyskać lepsze efekty. W zależności od kondycji skóry i obszaru poddanego zabiegowi bandaże Arosha łączę z modelującym i drenującym masażem bańką chińską.

     Do każdego zabiegu stosuję dodatkowo koc termiczny !

O mnie

 

Dietetyka
 

Refleksologia
 

Modelowanie
   sylwetki
 

Masaże
 

Świecowanie
  
uszu

 

Konchowanie
   uszu

 

Energoterapia
   Reiki

 

Zabiegi
wspomagające
odchudzanie

 

Cennik

Galeria

Kontakt